Ugrás a tartalomra
halottak_napja

Halottak napi megemlékezések

Halottak napja alkalmából egyesületünk elnökségének tagjai közül Gál László, Horváth Vilmos és Békefi Miklós elhunyt tagtársaink sírjainál koszorút helyeztek el és mécsest gyújtottak, így tisztelegtek emlékük előtt. 
A Jáki úti köztemetőben Kárándy József,  Füzessy József, Balogh József, Szarka Károly, Kelemen Tibor és a legutóbb elhunyt Simon Csaba, a herényi temetőben Szarka Zoltán sírjánál, a Szalézi templomban Bognár István és dr. Vargyas Csaba, míg a Batthyány-Strattman László templom kolumbáriumában Németh Pál és Polgár Béla urnasírja előtt emlékeztek. Ugyancsak mécsest gyújtottak és koszorút helyeztek el Dombóvári Sándor vaskeresztesi sírján is. 
2004-ben hunyt el első tagtársunk, Kárándy József, azóta egyre bővül egyesületünk „égi tagozatának” létszáma. A fenti névsort olvasva megállapíthatjuk, hogy nagyon erős ez a képzeletbeli csapat, akik most is a Halmay családhoz tartoznak.
Emléküket örökre megőrizzük! 

 

Videó archívum

25 éve az olimpiai eszme szolgálatában

Az Aranycsapat elfeledett legendái

Pars Krisztián olimpiai bajnok

Szarka Zoltán portré