Ugrás a tartalomra
bal_1
bal_2

Halmay bál a Király Sportlétesítményben

Február elején – egy év kihagyás után – már huszonnegyedik alkalommal rendezte meg egyesületünk a farsangi bálját. Új helyszínen, a Király Sportlétesítmény elegáns termében randevúzott a szórakozni vágyó közönség. Gál László egyesületi elnök köszöntője után Király Gábor, 108-szoros válogatott labdarúgó, a bál fővédnöke nyitotta meg a táncmulatságot. Tóth Dániel énekes és a Salsa Fuerte Táncstúdió műsora után a Tequila Együttes zenéjére hajnalig ropta a táncot a nagyérdemű. Ismét rengeteg tombola tárgy került kisorsolásra. A fődíjat, Hosszú hétvége Csehországban, egyesületünk a és a  Gabbiano Travel felajánlását Sántha Imre kedves vendégünk és felesége nyerte. A bált Marton János virtuóz tangóharmonika játéka zárta.

A báli belépő itt megtekinthető.

Videó archívum

25 éve az olimpiai eszme szolgálatában

Az Aranycsapat elfeledett legendái

Pars Krisztián olimpiai bajnok

Szarka Zoltán portré