Ugrás a tartalomra
miklos_75

Évi rendes közgyűlés újra a Malomban

Február 18-án, az évi rendes közgyűlésen találkoztak egyesületünk tagjai a Malom utcai klubhelyiségünkben, melyet már több, mint egy éve nem tudtunk használni a koronavírus járvány miatt. A közgyűlés kezdetén Gál László, olimpiai baráti körünk elnöke üdvözölte a megjelent 36 egyesületi tagot, majd a szakmai és pénzügyi beszámolók következtek, melyeket a közgyűlés egyhangúlag elfogadott. A megjelent sportbarátok tisztelegtek az elmúlt évben elhunyt két tagtársunk, Baán Béla és Benyák András emléke előtt is. Ezúttal sem maradt el a képes beszámoló, baráti körünk 2020. és 2021. évi rendezvényeiről Cseh Géza és Gál László készített egy érdekes filmösszeállítást. Mittli Ödön alelnök koordinálásával a 2022. évi programokra tehettek javaslatokat a résztvevők, majd az egyetlen kerekévfordulóst, a 75 éves Békefi Miklós elnökségi tagot köszöntöttük. A Különfélék napirendi pontban két új tagtársunk is bemutatkozott a közgyűlés tagjainak. Ekler Józsefné nyugdíjas pedagógus, gimnáziumi és főiskolai testnevelő tanár csatlakozott baráti körünkhöz. Erika asszony igazi sportos család tagja, férje a Haladás VSE legendás labdarúgója volt, egyik unokája pedig a jelen parasportjának legragyogóbb csillaga, a Tokióban távolugrásban győztes Ekler Luca. Kocsis János nyugdíjas vendéglátós szintén kérte felvételét egyesületünkbe. 2007-ben ő biztosított helyet baráti körünk rendezvényeinek az általa működtetett Malom Sörözőben, azóta is ez a klubhelyiségünk. A közgyűlés pezsgős koccintással zárult.

A március 3-án megtartott elnökségi megbeszélésen az elnökség tagjai összeállították és jóváhagyták a 2022. évi programtervünket.

A közgyűlés Meghívója itt megtekinthető.

A 2022. évi programterv itt megtekinthető.

Videó archívum

25 éve az olimpiai eszme szolgálatában

Az Aranycsapat elfeledett legendái

Pars Krisztián olimpiai bajnok

Szarka Zoltán portré