Ugrás a tartalomra
1%

Az olimpiai eszme szolgálatában

NAV már elkészítette vagy a közeljövőben elkészíti minden adózó állampolgár személyi jövedelemadó (SZJA) bevallását. Kérjük tagtársainkat, azok családtagjait és azon sportbarátokat, akik szimpatizálnak egyesületünkkel, egyetértenek célkitűzéseinkkel az olimpiai eszme ápolása és a Coubertini-gondolat népszerűsítése területén, támogassák az SZJA 1%-ának felajánlásával olimpiai baráti körünk tevékenységét. 2021 jubileumi év egyesületünk életében, decemberben ünnepeljük alapításunk 25. évfordulóját. A felajánlott SZJA 1%-okat a jubileumi év rendezvényeihez fogjuk felhasználni.

Adószámunk: 18885888-1-18

Köszönjük megtisztelő támogatásotok!

Videó archívum

25 éve az olimpiai eszme szolgálatában

Az Aranycsapat elfeledett legendái

Pars Krisztián olimpiai bajnok

Szarka Zoltán portré